Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Дякую за професійний підхід , чудовий сучасний центр , рекомендую!
Дуже все сподобалось , дуже компетентний , уважний , приємний лікар!
Лікар супер Все було комфортно і зрозуміло, зі знанням своєї справи
Гарна лікарня,працюють профі своєї справи.
Дуже дякую спеціалістам за всі пояснення,чудовий позитивний настрій та професійність
Дуже дякую спеціалістам за всі пояснення,чудовий позитивний настрій та професійність
Все пройшло чудово, всім задоволена!
Від спілкування з лікарем отримала задоволення!Уважний,тактовний,фахівець вищого рівня !!!Не йду на прийом до Романа Вікторовича ,а біжу! Більше б таких лікарів,то й хворих стало б набагато менше ! Щире йому ДЯКУЮ!
Прийом на вищому рівні.
Отримала відповідь на всі запитання (конструктивно і лаконічно).
Прийом на вищому рівні.
Отримала відповідь на всі запитання (конструктивно і лаконічно).
