Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом
  Мотузюк Ігор Миколайович

  Мотузюк Ігор Миколайович

  Кандидат медичних наук. Лікар-онколог, онкохірург, мамолог

  • Досвід

  • Навички

   Лікар спеціалізується на відновній хірургії молочної залози. Здійснює всі види реконструктивних операцій: Відновлення форми сосків та ареолерної зони; Створення форми та заповнення втраченого обсягу грудей; Встановлення тканинних еспандерів; Модифіковані операції з відновлення грудей з використанням найширшого м’яза спини, ТРАМ-клаптя, мікрохірургічних технік; Редукційна маммопластика — зменшення грудей; Мастопексія — підтяжка грудей; Реконструкцію грудей лікар проводить власними тканинами пацієнта чи підбирає індивідуальний імплант. Для досягнення максимального косметичного ефекту ці методики можуть комбінуватися між собою в залежності від індивідуальних потреб пацієнта. Лікар досліджує спадкові та сімейні випадки раку молочної залози, проводить оперативне лікування раку у вагітних жінок. Пацієнткам з високим ризиком розвитку раку молочної залози лікар виконує профілактичне видалення грудей з одномоментною реконструкцією.
  • Освіта

   2001 - Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, лікувальна справа.
   2002 - Клінічна ординатура з хірургії у Київській міській онкологічній лікарні.
   Курси підвищення кваліфікації
   2008 - Захистив кандидатську дисертацію на тему «Застосування локальної гіпертермії у комплексному лікуванні хворих на рак молочної залози».
  • Наукова діяльність

   Є автором 115 наукових праць та 50 патентів на винахід. Бере участь у розробці та впровадженні нових методик відновлення грудей за допомогою пластичних операцій. В даний час працює над докторською дисертацією на тему «Шляхи оптимізації хірургічного лікування хворих на рак молочної залози».

  Відгуки

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Average rating:  
   0 reviews