fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Завдяки мамографу AMULET Innovality ми досягаємо досконалості!

  Завдяки мамографу AMULET Innovality ми досягаємо досконалості!
  3 Червня 2022

  Завдяки мамографу AMULET Innovality ми досягаємо досконалості!

  Завдяки мамографу AMULET Innovality ми досягаємо досконалості в області збору клінічних даних та отримання діагностичних заключень, фокусуючи увагу на жіночому здоров’ї.
  ❗️Мамограф AMULET формує чіткі зображення при низькій дозі рентгенівського випромінювання для будь-якого типу та будови молочних залоз.
  ☝🏻Якість зображення настільки висока, що може виступати гарантією для прискореної діагностики і дає унікальну можливість візуалізації внутрішньої структури молочної залози.
  ☝🏻Реконструйовані томографічні зображення на відміну від звичайних мамографічних знімків значно спрощують виявлення уражень при високій щільності молочних залоз, яка дає маскувальний єфект.
  ☝🏻Завдяки автоматичному налаштуванню експозиції для молочних залоз з імплантатами, інтелектуальна система ще більше поліпшує процес використання.
  Мамограф в СМЦ відповідає потребам кожної пацієнтки:
  ✔️включає цілий ряд мамографічних рішень, спеціально призначених для створення гармонійного середовища дослідження та атмосфери довіри між рентгенлаборантом та пацієнтами, з мінімальною психологічною напругою.
  ✔️компресійна пластина Fit Sweet адаптується до форми молочної залози, що дозволяє рівномірно розподіляти тиск і при цьому надійно утримувати молочну залозу та забезпечувати високу роздільну здатність;
  🏥Наш медичний центр робить все для створення привабливої ​​та комфортної атмосфери, що найкраще підходить до умов дослідження, адже позбавляє пацієнток від стресу та занепокоєння.
  Щоб записатись на прийом, звертайтеся, будь ласка, у контакт центр:
  📞 044-594-70-75
  📞 068-862-62-00

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги