Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Як обрати кращий час для підтяжки грудей?

  Як обрати кращий час для підтяжки грудей?
  3 Червня 2024

  Як обрати кращий час для підтяжки грудей?

  Вирішили зробити підтяжку грудей? Отже, залишилося знайти компетентного пластичного хірурга і визначити найкращий час для проведення мастопексії. Про вибір лікаря ми писали у попередній статті, а тепер давайте розберемося, на які важливі моменти слід звернути увагу при плануванні операції.

  У якому віці робити мастопексію?

  Для проведення мастопексії існує обмеження за віком: це хірургічне втручання виконується після 18 років, коли завершується формування молочних залоз. У молодому віці найчастіше операція проводиться, якщо потрібно усунути вроджені аномалії розвитку. Але у більшості випадків потреба у підтяжці виникає вже тоді, коли з’являються ознаки птозу – обвисання грудей через втрату еластичності шкіри. Тому зазвичай жінки звертаються до пластичного хірурга після 25-30 років і пізніше.

  Немає чітко визначеного віку, після якого вже не можна було б робити підтяжку грудей. Однак у похилому віці у багатьох жінок з’являються різні хронічні захворювання, при яких мастопексія протипоказана (зокрема, через неможливість застосування наркозу).

  Враховуємо планування вагітності

  Вагітність та лактація чинять значний вплив на форму грудей. Після зачаття дитини у молочних залозах активно розвивається залозиста тканина при підготовці до грудного вигодовування, розмір бюсту збільшується, відповідно – шкіра розтягується. Після завершення лактації залозистої тканини стає значно менше, згодом вона замінюється жировою, а розтягнена шкіра вже не може підтримувати початкову форму грудей. Часто жінки приймають рішення про проведення мастопексії саме після народження дитини.

  Але відразу після завершення грудного вигодовування робити підтяжку не варто, адже у цей період ще не нормалізувався гормональний фон, тому форма грудей протягом певного часу може змінюватися. Оптимально планувати операцію через півроку-рік після лактації.

  Крім того, варто вирішити для себе, чи плануєте ви надалі народжувати дітей. Якщо так, то немає сенсу проводити хірургічне втручання зараз. Під час наступної вагітності відбудуться ті ж самі зміни, і результати мастопексії будуть зведені нанівець, у майбутньому може знадобитися повторна операція. Слід пам’ятати, що й вагітніти відразу після мастопексії не можна. Краще, якщо після підтяжки грудей пройде 1-2 роки.

  Коли краще робити мастопексію

  Якщо ви бажаєте схуднути

  Коливання ваги впливають на форму грудей так само, як і вагітність: шкіра розтягується при наборі ваги тіла і обвисає після схуднення. Тому, якщо ви бажаєте схуднути, потрібно відкласти хірургічне втручання на той час, коли вага стабілізується.

  Зверніть увагу, що наявність надмірної ваги часто є проявом гормонального дисбалансу, а деякі ендокринні захворювання вважаються протипоказаннями для проведення мастопексії. Тому варто проконсультуватися з ендокринологом, який перевірить стан здоров’я вашої ендокринної системи і визначить, чи можна проводити операцію, або призначить лікування, після якого з’явиться можливість зробити підтяжку грудей.

  У яку пору року краще робити операцію?

  Не існує суворих рекомендацій, у яку пору року слід робити мастопексію: такі операції можна проводити у будь-який момент часу. Але, з практичної точки зору, зручніше планувати хірургічне втручання на осінь або зиму. По-перше, ви встигнете пройти період реабілітації до теплої пори року, коли почнете носити легкий одяг і результат підтяжки грудей стане більш помітним для оточуючих. По-друге, під час періоду відновлення вам потрібно буде носити компресійну білизну, яку комфортніше одягати за відсутності спеки. До того ж, у таких умовах швидше відбувається загоєння тканин.

  Як обрати кращий час для підтяжки грудей

  Пам’ятаємо про відносні протипоказання

  Мастопексію не можна проводити при деяких захворюваннях. Але такі хвороби, як наприклад, застуда, є відносними протипоказаннями. Тобто, проводити операцію можна після лікування та одужання. При загостренні серцевої чи ниркової недостатності варто дочекатися ремісії. Наявність будь-яких проблем із здоров’ям слід обговорювати з пластичним хірургом під час планування операції, щоб не допустити розвиток можливих ускладнень.

  Коли можна робити повторну мастопексію

  Повторна мастопексія проводиться, якщо результати першої операції не повністю задовольнили пацієнтку або після повторного розвитку птозу грудей (з віком, після вагітності, схуднення). У першому випадку після першого хірургічного втручання варто зачекати близько 6 місяців, доки пройде період реабілітації і проявиться остаточний результат. У другому випадку мастопексію проводять, коли настає така необхідність. Без суттєвих коливань ваги та гормонального фону результати корекції грудей можуть зберігатися протягом 6-10 років. Більшої тривалості ефекту можна досягти, завдяки чіткому дотриманню рекомендацій лікаря.

  Коли та як робити мастопексію: знайдіть відповіді на всі питання у СМЦ

  Пластичні хірурги Спеціалізованого мамологічного центру у Києві раді відповісти на всі ваші питання щодо підтяжки грудей. Завдяки багаторічному досвіду, наші спеціалісти знаходять правильне вирішення для будь-якої проблеми із незадовільною формою грудей, застосовуючи найбільш ефективні методи. Лікарі обов’язково аналізують всі фактори, враховують стан вашого здоров’я, питання з плануванням вагітності, щоб мастопексія була проведена в оптимальний час і з найкращим результатом.

  Запис на візит до центру

   •  

   Запрошуємо вас на консультацію до висококваліфікованих спеціалістів у сфері пластичної хірургії у Києві. Записатися на прийом можна за телефоном, у чаті або за допомогою заявки на сайті.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги