Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Відгуки наших пацієнтів!

  Відгуки наших пацієнтів!
  1 Квітня 2024

  Відгуки наших пацієнтів!

  Відгук пацієнта – це не просто коментар про консультацію, обстеження, лікування. Це частинка життєвого досвіду, у якій відображається роль певного лікаря, певного медичного закладу. Пацієнт хвилюється за власне здоров’я, має надію на допомогу від спеціаліста, до якого звертається. І наприкінці цього етапу свого життя він дає оцінку, визначає: чи справдилися його сподівання. Для співробітників Спеціалізованого Мамологічного Центру відгуки мають велике значення, адже у них ми вбачаємо вдячність та підтвердження тому, що наша команда йде вірним шляхом. А також визначаємо, чого прагнуть пацієнти, і як нам потрібно вдосконалювати нашу професійну діяльність.

  Що пишуть пацієнти про Спеціалізований Мамологічний Центр?

  Ірина Куркова

  У зв’язку з наявністю певних проблем щороку проходжу обстеження молочних залоз. Цього року дізналася про існування Спеціалізованого Мамологічного Центру на Лобановського і вирішила пройти щорічний огляд тут. Залишилася дуже задоволена. Оскільки мені більше 40 років, взяла найповніший пакет “Піклуюся про себе Плюс”. За годину з невеликим пройшла УЗД і мамографію, і за результатами досліджень одразу отримала консультацію мамолога. Обладнання нове, сучасне, а для діагностики це має дуже важливе значення. Також дуже зручно, що все одразу, без черг можна зробити в одному місці. Раніше мені доводилося мамографію та УЗД робити в різних клініках, бо мамографи є не скрізь, а потім з результатами знову записуватися на прийом до лікаря, а це значна втрата часу. Тому однозначно рекомендую цей центр. Для жінок до 40 або без раніше діагностованих проблем (які проходять огляд для профілактики) є пакети дешевше.

  Galactika Galaktika

  Приємне враження вже з першої хвилини розмови. Пояснили і як дістатися, і скільки коштує та процедура, що мене цікавила, і до якого лікаря з моїм питанням звернутися. Лікарі взагалі, як до рідної людини ставляться: доброзичливі, уважні, все пояснюють, спокійні, швидко і чітко виконують свою роботу. Поки їхала в центр, переживала, а там була така атмосфера, що всі переживання зникли. Величезне спасибі медперсоналу за їхній професіоналізм!!!

  Володимир Корнійчук

  Хороша клініка і ввічливий персонал. Відділення невелике і найголовніше, що все те, що точно потрібно було пройти, – було на одному поверсі (є пандус). Лікар УЗД дуже тактовний, а мамолог під час прийому все детально пояснив і призначив лікування. Залишилися тільки позитивні емоції.

  Tanya Levchenko

  Відмінні фахівці, апаратура і ставлення до пацієнта! Звернулася із серйозними (як мені здавалося) проблемами, пройшла повне обстеження в один день, було призначено лікування. Зараз я лікуюся. Лікарі все доступно пояснюють. Ціни відповідають якості. Спасибі велике.

  Юліана Зайцева

  Вітаю. Оцінка 5 з 5. Все було зроблено оперативно, якісно, лікар пояснив все дуже доступно. Треба було додатково зробити УЗД, і персонал оперативно вирішив це питання. Я клінікою і лікарями залишилася задоволена. Спасибі велике за їхню увагу і роботу.

  Анна Бондар

  Чудовий заклад, де привітно зустрічають та професійно надають консультації. Рекомендую всім жінкам наважитися на огляд, знайти час у своєму насиченому графіку та записатися на консультацію.

  Larysa Ponomarenko

  Все сподобалося. Дуже приємний і уважний персонал. Дуже рада і вдячна, що спростували діагноз, який мені виставили за місцем проживання. Сьогодні рекомендувала ваш центр своїм знайомим.

  Дар’я

  Зразок чесного спеціалізованого медичного закладу. Інші морочили голову, накручували вартість, але не тут. Усе чітко, швидко, безболісно. Сучасне обладнання, визнані фахівці. Кожній жінці рекомендую, якщо необхідно проходити обстеження – саме тут. Дякую.

  Алла Бондаренко

  Сподобався в центрі мамології підхід до проблем жіночих, з терпінням та спокоєм, обслуговування також з підходом спокійним. Дякую, так тримати.

  Діагностика та лікування в СМЦ, відгуки пацієнтів

  Запис на візит до центру

   •  

   Чекаємо на вас у СМЦ!

   Лікарі Спеціалізованого Мамологічного Центру щиро вдячні своїм пацієнтам за теплі слова. Ми продовжуємо піклуватися про здоров’я та красу ваших грудей і нагадуємо про важливість своєчасного проведення профілактичних оглядів та консультацій при виникненні симптомів захворювань. Записатися на прийом до мамолога можна за телефоном або сайті у чаті.