fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  УЗД молочних залоз у СМЦ – зосередженість на експертній діагностиці!

  УЗД молочних залоз у СМЦ – зосередженість на експертній діагностиці!
  20 Травня 2022

  УЗД молочних залоз у СМЦ – зосередженість на експертній діагностиці!

  УЗД молочних залоз є одним із базових методів діагностики. Адже це безболісний спосіб обстеження, який дозволяє за кілька хвилин отримати повну інформацію про стан здоров’я грудей.

  Якщо ти любиш себе, цінуєш свої груди – значить, не експерементуєш і не зраджуєш собі, а довіряєш лише експертам в мамології. Ми подбаємо аби обстеження було максимально інформативним та ефективним.

  Еластографія та доплерографія під час УЗД молочної залози – у СМЦ

  УЗД молочних залоз у СМЦ проводимо із обов’язковим застосуванням доплерографії та еластографії для кожної пацієнтки. Це додаткові методи для детального УЗ-обстеження:

  • доплерографія – дослідження особливостей роботи судин які можуть бути пов’язані із хворобою. Таким чином вдається діагностувати небезпечні захворювання на початкових стадіях.
  • еластографія – дозволяє оцінити функціональний стан тканин. При цьому методика абсолютно неінвазивна. Спеціальний датчик оцінює частоту проникнення ультразвуку в тканини, пружність якої може змінюватися залежно від природних процесів в них. Це дає можливість розрізнити природу процесу та його ступінь вираженості.

  Найкраща технічна база – для якісної діагностики

  У Спеціалізованому мамологічному центрі використовують новітні УЗД-апарати з найбільшим вибором УЗД-датчиків, які підлаштовуються під індивідуальні особливості пацієнтки, що дає змогу отримати повну картину стану молочної залози. Якщо ж виявлено зміни, важливо оцінити їх характер, щоб розуміти як діяти далі: уточнити діагноз, сформувати профілактичні рекомендації, або, можливо, потрібен лише контроль.

  Чуйні лікарі Спеціалізованого мамологічного центру є професіоналами у своїй справі, мають колосальний досвід роботи в обстеженні – це більше 10 000 обстежень на рік! Беремося також за випадки найбільшого рівня складності. Експерти проведуть обстеження максимально обережно та делікатно.

  Скринінгове УЗД – запорука здоров’я грудей

  УЗД молочних залоз кожна жінка має проходити 2 рази на рік. Лише таким чином можна бути певною у власному здоров’ї. А якщо ж будуть виявлені зміни, то вчасно розпочате лікування дозволяє зберегти здоров’я та красу грудей.

   

  Довіряйте своє здоров’я лише експертам!

  Щоб записатися на обстеження в СМЦ, телефонуйте 044-594-70-75,

  068-862-62-00

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги