Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Реконструкція грудей після травм та операцій!

  Реконструкція грудей після травм та операцій!
  7 Лютого 2024

  Реконструкція грудей після травм та операцій!

  Ті часи, коли жінка після травми або видалення молочних залоз змушена була жити з цим недоліком зовнішності, вже далеко у минулому. У наші дні пластичні хірурги завжди готові прийти на допомогу і відновити жіночі форми, позбавляючи пацієнтку від психологічних комплексів. Дізнайтеся більше про реконструкцію грудей з нашої статті.

  Коли проводиться реконструкція грудей

  Реконструкція грудей – це відновлення форми грудей, яке проводиться після:

  1. Мастектомії – повного видалення молочних залоз під час хірургічного лікування раку, важких форм маститу, видалення множинних та великих доброякісних пухлин;
  2. Квадрантектомії – видалення частини молочної залози, ураженої патологічним процесом;
  3. Серйозних травм молочних залоз.

  Пластичні хірурги проводять одномоментну або відтерміновану реконструкцію грудей. У першому випадку видалення молочної залози або її частини та пластика грудей виконуються у рамках однієї операції. Її перевагами є необхідність лише одного наркозу (однак, більш тривалого), кращий косметичний ефект та зниження психологічного дискомфорту (після операції жінка отримує бажані форми, а не очікує на реконструкцію). Проте, період реабілітації є більш довгим і не всім пацієнткам цей варіант операції підходить.

  Відтермінована реконструкція проводиться зазвичай через кілька місяців після видалення молочних залоз. Проте надалі її можна виконати у будь-який момент, коли жінка забажає, навіть через багато років. Варто враховувати той нюанс, що при хірургічному лікуванні хвороби без негайного відновлення лікарям доведеться видалити більший обсяг шкіри, аби не допустити зморщування та рубцювання тканин. Це ускладнює подальше відновлення бажаних форм. Але сучасна пластична хірургія вже здатна справлятися і з цим, наприклад, завдяки використанню фрагментів шкіри, взятих з інших частин тіла, та застосуванню еспандерів, які розтягують шкіру.

  Реконструктивні операції на молочних залозах

  Для відновлення грудей пластичні хірурги можуть:

  1. Встановлювати імпланти (у частині випадків можливе попереднє тимчасове встановлення еспандеру для розтягування шкіри, а потім – встановлення основного імпланту);
  2. Проводити ліпофілінг – відновлення форми грудей за рахунок власної жирової тканини пацієнтки, взятої з іншої ділянки тіла;
  3. Пересаджувати фрагменти шкіри з інших ділянок тіла, у тому числі – з подальшим формуванням ареоли та соска з них;
  4. Комбінувати застосування імплантів та використання власних тканин.

  Операція може проводитися тільки на одній – пошкодженій травмою або прооперованій молочній залозі. Але у багатьох випадках приймається рішення про пластику обох грудей. По-перше, деякі жінки, хворі на рак молочних залоз, виявляють бажання видалити обидві груди, щоб попередити рецидив хвороби. По-друге, для досягнення симетрії грудей може знадобитися підтяжка або інший спосіб корекції другої, здорової молочної залози, проводиться зменшення або збільшення розміру. Якщо у пацієнтки вже спостерігається птоз грудей, є можливість одночасно позбутися і такого недоліку.

  Переваги реконструктивних пластичних операцій

  Рак, важкі форми інших захворювань грудей або їх глибокі травми чинять сильний вплив на емоційний стан жінки, змушують відчувати страх за життя та перейматися через втрату жіночності. Відновлення форми бюсту підбадьорює, повертає радість життя та можливість відчувати себе привабливою. Пластика грудей спрямована саме на усунення естетичних недоліків, і вона чудово с цим справляється, завдяки застосуванню різних сучасних методів. Жінка може знов милуватися своїм відображенням у дзеркалі, бути задоволеною тим, як гарно сидить одяг, а також відчувати себе впевнено в інтимній обстановці. Зниження стресу під час лікування тяжких хвороб позитивно впливає на стан здоров’я пацієнтки та швидкість реабілітації.

  Реконструкція грудей у Києві

  Виконати хірургічне лікування раку, інших патологій молочних залоз із одномоментною реконструкцією, а також зробити пластику грудей після операції чи отримання травми можна у Спеціалізованому Мамологічному Центрі у м. Київ. Ми пропонуємо широкий спектр послуг у сфері пластичної хірургії. У СМЦ можна проконсультуватися з досвідченими пластичними хірургами, які володіють різноманітними методиками, обрати оптимальний варіант корекції, пройти передопераційне обстеження.

  Запис на візит до центру

   •  

   Лікарі СМЦ нададуть відповіді на всі питання про реконструктивну пластику грудей, що цікавлять вас. Наші хірурги проаналізують ваш клінічний випадок та знайдуть найкраще вирішення проблеми. Щоб записатися на прийом у зручний час, будь ласка, скористайтеся формою запису на сайті, напишіть нам повідомлення у чаті, замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте (044-333-64-53, 050-360-76-19, 067-382-07-80).