fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Pink october в СМЦ

  Pink october в СМЦ
  23 Жовтня 2023

  Pink october в СМЦ

  Рак молочних залоз – це діагноз, який рік за роком лунає у кабінетах мамологів по всьому світу для багатьох тисяч жінок. Він зненацька змінює життя, ставлячи перед пацієнтом непросте завдання – побороти захворювання заради майбутнього. Повністю захистити себе від ризику появи РМЗ неможливо, проте рання діагностика цієї хвороби дає можливість отримати набагато більше шансів на успішне лікування, у тому числі – повне одужання.
  Виявлення пухлини на ранніх стадіях – це значна перевага пацієнта у боротьбі проти раку, і отримати її просто: необхідно регулярно відвідувати мамолога та проходити скринінгове обстеження – УЗД молочних залоз або мамографію (відповідно до віку). На жаль, далеко не всі усвідомлюють важливість такого скринінгу для збереження власного здоров’я та життя. Але Спеціалізований Мамологічний Центр робить все можливе, щоб донести цю важливу інформацію до кожного, вберегти від сумних наслідків пізньої діагностики раку.
  Знов прийшов жовтень – час для добрих вчинків, які допомагають ефективніше боротися з раком молочної залози. Як і минулого року, Спеціалізований Мамологічний Центр разом із благодійним фондом “Квітна” підготували конкурс, за результатами якого будуть розіграні 10 безкоштовних чек-апів для жінок: консультація мамолога та УЗД або мамографія (залежно від віку).
  А ще 30 безкоштовних консультацій мамолога та УЗД (або мамографій) буде розіграно Спеціалізованим Мамологічним Центром спільно з відомою блогеркою Наталією Мічковською.
  Конкурси проходитимуть в соцмережах Інстаграм та Фейсбук. Вони дають можливість не тільки перевірити стан молочних залоз із застосуванням найефективніших методів та під контролем висококваліфікованих фахівців абсолютно безкоштовно. Важливішим є те, що це корисний досвід, який змінює ставлення людей до піклування про власне здоров’я.
  Приймайте участь у наших заходах і бережіть себе! Нехай результати ваших обстежень будуть втішними. А якщо виникнуть проблеми зі здоров’ям – лікарі СМЦ завжди готові надати професійну медичну допомогу.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги