Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Пакетні обстеження у СМЦ: зручне рішення для точної і швидкої діагностики!

  Пакетні обстеження у СМЦ: зручне рішення для точної і швидкої діагностики!
  1 Квітня 2024

  Пакетні обстеження у СМЦ: зручне рішення для точної і швидкої діагностики!

  Спеціалізований Мамологічний Центр цінує час та довіру пацієнтів, тому пропонує широкий асортимент пакетних обстежень молочних залоз. Кожен відвідувач СМЦ може обрати пакет у залежності від своїх потреб. Такі обстеження містять найнеобхідніші дослідження, які дають максимум корисної для діагностики інформації і допомагають перевірити стан здоров’я за простим та зрозумілим алгоритмом. Крім того, вартість такої комплексної діагностики є меншою, ніж вартість окремих досліджень.

  Комплексні пакетні обстеження молочних залоз у Києві

  Які пакетні обстеження доступні у Спеціалізованому Мамологічному Центрі?

  Кожне пакетне обстеження у СМЦ починається з первинного огляду у мамолога, а завершується видачею заключення із призначеннями і рекомендаціями лікаря. Для діагностики використовуються методики, які є оптимальними для певного віку пацієнта і особливостей клінічного випадку.

  Пакет «Піклуюсь про себе до 35»

  Дозволяє швидко перевірити стан здоров’я молочних залоз жінкам у віці до 35 років при наявності симптомів захворювання або з метою профілактики. Крім консультації лікаря-мамолога, проводиться УЗД молочних залоз з еластографією (цей режим дозволяє оцінити ступінь еластичності м’яких тканин і краще зрозуміти властивості досліджуваних структур). Для діагностики застосовується ультразвукове обстеження, адже до 35 років у молочних залозах переважає залозиста тканина, яка є більш щільною, і саме УЗД здатне показати наявність патологічних процесів у грудях.

  Пакет «Піклуюсь про себе після 35»

  На відміну від попереднього пакету, це комплексне обстеження включає мамографію замість УЗД. Такий вибір пояснюється тим, що після 35 років щільність молочних залоз знижується через зменшення частки залозистої тканини і збільшення частки жирової тканини. У цьому випадку доречніше проводити рентгенографічне дослідження.

  Пакет «Піклуюсь про себе Плюс»

  Передбачає консультацію лікаря-мамолога, а також УЗД з еластографією та мамографію. Проводиться жінкам будь-якого віку. Завдяки такому підходу, досягається максимальна точність діагностики, адже ультразвукове та рентгенографічне дослідження доповнюють одне одного.

  Також у СМЦ проводиться комплексна експертиза попередніх діагнозів і заключень.

  Пакет «Експерт-міні до 35»

  Таке комплексне обстеження спрямоване на ретельне дослідження виявленого новоутворення. Крім консультації мамолога, пакет включає УЗД молочних залоз з еластографією, виконання пункційної біопсії (ТАПБ) патологічно змінених тканин (у молочній залозі, щитовидній залозі, м’яких тканинах або лімфатичному вузлі). ТАПБ проводиться із застосуванням місцевої анестезії, зібраний біоматеріал відправляється до лабораторії для цитологічного дослідження. Ці методи дозволяють визначити точне розташування новоутворення, його розміри, щільність, структуру, перевірити наявність ознак злоякісності.

  Пакет «Експерт-міні після 35»

  Проводиться аналогічно до вищеописаного комплексного обстеження і передбачає проведення тонкоголкової аспіраційної біопсії. Але замість УЗД молочних залоз виконується мамографія, яка рекомендована жінкам після 35 років.

  Пакет «Експерт-максі до 35»

  Крім консультації мамолога, проводиться УЗД молочних залоз з еластографією, після чого виконується трепан-біопсія виявленого новоутворення молочної залози, м’яких тканин чи лімфатичного вузла. Процедура робиться під місцевою анестезією, зразок тканин відправляється у лабораторію для гістологічного дослідження. Воно дозволяє отримати максимум інформації про пухлину, визначити її доброякісність або злоякісність, з’ясувати – до якого типу вона належить.

  Пакет «Експерт-максі після 35»

  Комплексна діагностика проводиться за таким самим алгоритмом, як у пакеті «Експерт-максі до 35», але замість ультразвукового дослідження молочних залоз проводиться мамографія.

  Мамографія, УЗД, біопсія молочних залоз у Києві

  Висока якість медичних послуг у СМЦ

  Обстеження у Спеціалізованому Мамологічному Центрі проходять з використанням найсучаснішого діагностичного обладнання. Наші лікарі проводять УЗД за допомогою ультразвукової системи Acuson S3000, а мамографію – за допомогою апарату AMULET Innovality. Таке обладнання дозволяє виявити найменші структурні зміни у тканинах, новоутворення на ранніх стадіях розвитку. Завдяки цьому, ми можемо діагностувати захворювання тоді, коли їх можна вилікувати швидше, з меншим навантаженням на організм пацієнта і з кращим прогнозом. Лабораторія, у якій проводяться цитологічні, гістологічні та інші аналізи, також оснащена надійною медичною технікою для швидкого оброблення біоматеріалу і отримання точних результатів.

  Запис на візит до центру

   •  

   Лікування і профілактика захворювань під контролем досвідчених спеціалістів

   Лікарі СМЦ точно знають, як слід піклуватися про здоров’я ваших молочних залоз, і застосовують на практиці найефективніші методики діагностики та лікування широкого спектру захворювань. Тому ви можете впевнено довірити нашим спеціалістам проведення профілактичних оглядів та обстежень при появі симптомів хвороб, а також дотримуватися їх призначень щодо лікування, адже вони грунтуються на рекомендаціях європейських та американських спільнот лікарів. Щоб пройти діагностику у СМЦ, зателефонуйте нам або залиште заявку на нашому сайті.