fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Найважливіше про УЗД

  Найважливіше про УЗД
  29 Листопада 2022

  Найважливіше про УЗД

  Винахід УЗД подарував лікарям та пацієнтам дивовижну можливість – зазирнути всередину організму і провести точну діагностику без болю, шкоди для здоров’я та складної підготовки. Ультразвукове дослідження дозволяє визначити положення та форму органу, його контури, розміри, наявність ущільнень, пухлин або порожнин, заповнених рідиною. З його допомогою виявляють ознаки запалення, доброякісні та злоякісні новоутворення, кальцинати, оцінюють наслідки травм. Обстеження можна повторювати стільки разів, скільки це необхідно для якісного моніторингу стану пацієнта. Відсутні вікові обмеження, і навіть вагітність не є протипоказанням для такої діагностики.

  Процедура проходить у комфортних умовах і зазвичай триває всього 20-30 хвилин. У залежності від того, який орган досліджується, доктор просить пацієнта зайняти потрібне положення, щоб забезпечити кращий доступ, та змащує шкіру спеціальним гелем для більш щільного контакту датчика з тканинами. Всередину організму спрямовуються ультразвукові промені. Різні структури органів відбивають ці промені з різною інтенсивністю. Їх відображення повертається на датчик і обробляється комп’ютером. Лікар отримує зображення візуального зрізу органу у певному ракурсі, проводить вимірювання. Після процедури пацієнту залишається лише зачекати на занесення результатів дослідження до спеціального бланку.

  Чи варто економити на діагностиці?

  Ультразвукове дослідження отримало велике поширення не тільки через безпечність та інформативність, але й завдяки порівняно невисокій вартості. Хоча, розглядаючи пропозиції різних медичних центрів, пацієнти можуть помітити різницю у цінах на одні й ті ж самі види обстеження. Чи варто віддавати перевагу більш дешевим варіантам, і як це впливає на результат діагностики?

  Точність результатів залежить не тільки від професіоналізму лікаря УЗД, але й від використовуваного обладнання. Нові, удосконалені ультразвукові апарати мають серйозні переваги, які суттєво впливають на якість діагностики:

  • Вони передають більш чітке та деталізоване зображення, завдяки чому лікар може розгледіти такі патологічні зміни у тканинах, які неможливо побачити зі старим обладнанням. А отже, з’являється можливість провести ранню діагностику, виявити хворобу на початкових стадіях розвитку, своєчасно почати лікування і зменшити ризик для здоров’я та життя.
  • Сучасні апарати мають додаткові функції, за допомогою яких можна досліджувати різні особливості тканин та органів. Застосування додаткових режимів дозволяє комплексно оцінити стан органу, провести диференційну діагностику – відрізнити схожі за проявами хвороби і поставити точний діагноз.

  У Спеціалізованому Мамологічному Центрі для УЗД-діагностики використовується багатофункціональна ультразвукова система експертного класу Acuson S3000 від німецького виробника Siemens. Цей апарат з потужним програмним забезпеченням та широким кутом огляду дозволяє отримувати та аналізувати великий об’єм цінної для діагностики інформації за короткий час, а також порівнювати дані з результатами МРТ та КТ. Він має функції кольорового доплерівського кодування та кольорового енергетичного доплерівського кодування, завдяки яким можна досліджувати кровообіг органу, у тому числі – динаміку потоку крові у дрібних чи звивистих судинах. Лікар може отримувати оптимізоване чорно-біле або кольорове зображення, панорамні зображення досліджуваного органу.

  Щоб пройти УЗД в Києві, звертайтеся до Спеціалізованого Мамологічного Центру за телефонами, вказаними на нашому сайті. Ми гарантуємо високу точність діагностики, завдяки використанню надійного обладнання та багаторічному досвіду наших спеціалістів у проведенні досліджень та розшифровці їх результатів.

  Телефон для консультацій та запису

  📞 044-594-70-75
  📞 068-862-62-00

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги