fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Мамолог говорить про рак!

  Мамолог говорить про рак!
  22 Листопада 2021

  Мамолог говорить про рак!

  Яка роль мамолога у лікуванні РМЗ? Як часто на прийомі виявляють злоякісні утворення в молочних залозах? Чи справді рак “молодіє” з кожним роком?
  Про це та інше розповів мамолог СМЦ Чопик Вадим Васильович.

  💬 Найголовніше моє завдання як мамолога – правильно встановлений діагноз. Після діагностики молочних залоз, з результатом гістології та імуногістохіміі пацієнта запрошують на прийом до мамолога. На такому прийомі я повідомляю про тип утворення в грудях: доброякісний чи злоякісний. Якщо пацієнт не повністю обстежений — це може призвести до неефективного лікування.

  Рак молочної залози дуже швидко “молодіє”. Його все частіше діагностують у жінок до 40 років. Але незважаючи на вік пацієнток — кожна з них одинаково важлива та особлива. Коли я повідомляю про цей діагноз, то теж відчуваю тривогу та розгубленість пацієнток. Такі моменти залишають свій слід у пам‘яті. Найголовніший меседж, який я намагаюсь довести пацієнткам – рак не вирок. Лікування можливе! Лікування необхідне! І за умови правильно встановленого діагнозу та якісного лікування, одужання від цієї страшної хвороби — реальність, а не міф.

  Під час самого лікування РМЗ мамологи дуже тісно співпрацюють з діагностами, хірургами та онкологами. Адже грунтовні знання із різних медичних напрямків забезпечують ефективність лікування.

  Для мене дуже важливо повсякчас нагадувати жінкам необхідність профілактичних оглядів мамолога. Для такої просвітницької роботи я постійно беру участь в різних телевізійних шоу, з радістю надаю коментарі для видавництв та телеканалів, проводжу прямі ефіри. Сподіваюсь, культура профілактичних оглядів у лікарів ставатиме більшою з кожним роком.

  👨🏼‍⚕️Якщо ви не відвідували мамолога цього року — запишіться на профілактичний огляд незволікаючи. Перевірте своє здоров’я!

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги