Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Блефаропластика у Києві

  Блефаропластика у Києві
  31 Травня 2024

  Блефаропластика у Києві

  Наші очі не тільки сприймають більшість інформації про зовнішній світ, але й здатні багато чого розповісти про нас самих. З роками погляд стає менш бадьорим і втрачає привабливість через те, що шкіра повік вже не така пружна. Вікові зміни прискорюються дією численних факторів – ультрафіолету, гормональних коливань, неправильного догляду, нездоровим харчуванням тощо. Під очима з’являються мішки, які роблять зовнішній вигляд неестетичним і нездоровим. А деяких людей не влаштовує розріз очей, що дістався від природи. Проте не варто жити з психологічним дискомфортом від незадоволеності своєю зовнішністю – довіртеся пластичним хірургам Спеціалізованого мамологічного центру у Києві, які залюбки повернуть красу й молодість за допомогою блефаропластики.

  На що здатна блефаропластика?

  Ця пластична операція суттєво покращує зовнішній вигляд, вирішуючи цілу низку проблем. Блефаропластика здатна усунути:

  • Зморшки;
  • Жирові грижі, мішки під очима;
  • Опущеність куточків очей;
  • Асиметрію очей;
  • Незадовільну форму розрізу очей.

  Така малотравматична пластична операція робить погляд більш молодим, бадьорим, що додає впевненості у собі, а також допомагає позбутися вроджених недоліків рис обличчя, розширює кут огляду. Жодна безопераційна косметологічна процедура не здатна забезпечити такий неперевершений та виражений ефект. І, що також важливо, отриманий результат зберігається надовго, на відміну від інших методів омолодження.

  Крім того, для проведення блефаропластики існують і медичні показання. Цю пластичну операцію виконують, якщо спостерігається порушення закривання повік, виворіт або підвертання повік, птоз – нависання верхніх повік через слабкість м’язів, випирання очних яблук (екзофтальм), аномалії розвитку повік.

  Підтяжку повік роблять люди різного віку. Для усунення ознак вікових змін пластичну операцію роблять вже починаючи з 25-30 років, а для виправлення вроджених дефектів чи за медичними показаннями – і раніше, з 18-річного віку.

  Підтяжка повік у Києві, корекція розрізу очей

  Як проводиться блефаропластика?

  Перед блефаропластикою потрібно пройти консультацію пластичного хірурга та визначитися з тим, якого результату ви бажаєте досягти. У залежності від цього обирається вид хірургічного втручання та тип наркозу. Лікар призначає передопераційне обстеження (біохімічний та загальний аналізи крові, коагулограму та інші – при необхідності). Якщо ви приймаєте лікарські препарати, про це потрібно повідомити хірургу (прийом антикоагулянтів та деяких інших засобів рекомендується припинити, але тільки після узгодження з тим лікарем, який їх призначив).

  У СМЦ у Києві проводяться наступні види блефаропластики:

  1. Пластика верхніх повік;
  2. Пластика нижніх повік;
  3. Кругова блефаропластика – пластика верхніх і нижніх повік.

  Блефаропластика може тривати від півгодини до 1,5-2 годин, у залежності від того, які саме косметичні дефекти потрібно усунути. Перед хірургічним втручанням наноситься розмітка, згідно з якою буде виконана корекція. Після здійснення всіх необхідних маніпуляцій накладаються внутрішньошкірні шви, від яких практично не залишиться сліду. По-перше, шкіра навколо очей тонка, ніжна та загоюється швидко. По-друге, пластичний хірург обирає оптимальне місце розташування розрізу шкіри – поблизу лінії росту вій або у природній складці шкіри.

  Відновлення після блефаропластики

  Обов’язково дотримуйтесь рекомендацій оперуючого пластичного хірурга, щоб забезпечити сприятливі умови для відновлення тканин (наприклад, застосування холодних компресів, засобів для швидкого загоєння шкіри, зволоження очей тощо).

  На початку реабілітації після блефаропластики відчувається дискомфорт в очах, з’являються невеликі гематоми та набряки, які є природною реакцією організму і зникають протягом кількох днів. Загалом період відновлення триває близько двох тижнів. Щоб не завадити процесу загоєння і не спровокувати утворення помітних рубців, необхідно захищати шкіру навколо очей у період реабілітації від механічного подразнення та дії сонячних променів. Протягом кількох тижнів не слід носити лінзи та окуляри, відвідувати бані та сауни, солярії, засмагати на сонці, піддаватися фізичним навантаженням. Під час сну потрібно, щоб голова знаходилася вище за рівень тіла.

  Блефаропластика не вимагає тривалого перебування у стаціонарі. При застосуванні місцевої анестезії пацієнт може відправитися додому вже через кілька годин після операції, а при застосуванні загального наркозу потрібно залишитися під наглядом спеціалістів лише на добу.

  Блефаропластика у Києві, СМЦ

  Протипоказання

  Пластичні хірурги СМЦ під час консультації обов’язково уточнюють наявність протипоказань для проведення блефаропластики, щоб не допустити розвиток ускладнень. Не рекомендується проводити операцію з підтяжки та корекції повік при наявності:

  • Хронічних хвороб серця, печінки, нирок та інших органів;
  • Ендокринних порушень (діабету, дисфункції щитоподібної залози);
  • Злоякісних пухлин;
  • Сухості очей;
  • Міопатії;
  • Підвищеного внутрішньоочного або артеріального тиску;
  • Психічних розладів;
  • Вагітності та лактації.

  Якщо у пацієнта спостерігаються гострі інфекційні захворювання, кон’юнктивіт, операцію можна буде проводити після повного одужання.

  Запис на візит до центру

   •  

    

   Блефаропластика у Києві

   Подаруйте собі можливість позбутися косметичних недоліків і не турбуватися щодня про те, як їх приховати за декоративною косметикою. Щоб уникнути можливих ускладнень та отримати блискучий результат блефаропластики, звертайтеся тільки до висококваліфікованих пластичних хірургів – таких, як лікарі СМЦ. Запишіться вже зараз на консультацію на нашому сайті або зателефонуйте нам, щоб обрати зручний час для відвідування центру.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги