Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Абдомінопластика у Києві

  Абдомінопластика у Києві
  28 Травня 2024

  Абдомінопластика у Києві

  Якщо ви значно схудли після набору надлишкової ваги або народили дитину, напевне, на вас чекав неприємний сюрприз – обвисла шкіра в області талії. Вона створює не менший косметичний дефект, ніж зайві кілограми. Фізичні вправи та косметичні засоби у цьому випадку безсилі. Необхідне хірургічне втручання, яке називається абдомінопластика. Операції з підтяжки живота, що допомагають повернути привабливі контури талії і пружність шкіри у цій області, проводяться у Спеціалізованому мамологічному центрі.

  Показання до абдомінопластики

  Таку операцію варто зробити, якщо шкірний покрив був розтягнений через накопичення великої кількості підшкірної клітковини або при вагітності, після чого шкіра обвисла. У багатьох випадках пацієнти звертаються до пластичних хірургів саме через незадовільний зовнішній вигляд тіла. Але абдомінопластика дозволяє вирішити не тільки естетичні проблеми, а й медичні: усунення зайвих тканин знімає підвищене навантаження з хребта, а також попереджає розвиток попрілостей, які виникають у складках шкіри. Під час цієї операції можна усунути діастаз – розходження м’язів живота, яке створює умови для появи грижі та опущення внутрішніх органів. Таким чином, пластика допомагає одночасно піклуватися про красу та здоров’я.

  Проводити абдомінопластику краще тоді, коли вага тіла вже стабілізувалася і вагітність найближчим часом не планується. Оскільки подальше схуднення призведе до повторного обвисання шкіри, доведеться знов зіткнутися з наявністю косметичного дефекту або приймати рішення про виконання другої операції. Після пологів та кесаревого розтину підтяжку можна робити не раніше, ніж через півроку-рік. Точно визначити оптимальний момент для проведення хірургічного втручання допоможе лікар, який під час консультації проаналізує ваші індивідуальні особливості та спосіб життя.

  Кому не підходить абдомінопластика

  Протипоказаннями до абдомінопластики є:

  • Вагітність та планування зачаття дитини у найближчий час;
  • Порушення зсідання крові;
  • Вік молодше 18 років;
  • Ендокринні захворювання, зокрема – цукровий діабет та патології щитоподібної залози;
  • Хвороби шкіри;
  • Наявність протипоказань до застосування наркозу;
  • Онкопатології.

  Лікар розглядає можливість проведення абдомінопластики в індивідуальному порядку. Такі протипоказання, як інфекції або загострення хронічних хвороб, є тимчасовими, і пластику живота у більшості випадків можна проводити після нормалізації стану пацієнта.

  Абдомінопластика - підтяжка живота у Києві

  Види абдомінопластики у СМЦ

  У Спеціалізованому мамологічному центрі проводяться наступні види операцій з підтяжки живота:

  1. Класична абдомінопластика. Це операція, під час якої розріз робиться від стегна до стегна, огинаючи область пупка. Зайва шкіра та підшкірна жирова клітковина висікаються. Потім хірург формує пупок, накладає шви.
  2. Міні-абдомінопластика. Відрізняється від класичної абдомінопластики тим, що розріз проходить лише горизонтально над лобком. Переваги цього методу – відсутність шва на животі та відсутність потреби реконструкції пупка. Але така пластика можлива лише при невеликій кількості зайвих тканин, які підлягають видаленню.
  3. Пластика передньої черевної стінки із корекцією релаксації передньої черевної стінки і пластикою пупка. Дозволяє допомогти пацієнтам, у яких спостерігається в’ялість м’язів живота.

  Перед проведенням пластики потрібно пройти передопераційне обстеження – здати аналізи крові на гепатит В, С та ВІЛ, загальний аналіз крові, коагулограму та зробити ЕКГ. Операцію проводять під загальним наркозом. При необхідності у комплексі з абдомінопластикою проводиться ліпосакція, завдяки якій можна позбутися зайвих жирових відкладень, а також мамопластика.

  Після абдомінопластики важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, адже порушення правил під час реабілітації погіршить результат пластичної операції. Протягом двох місяців необхідно носити компресійну білизну, яку спочатку знімають лише під час купання, а згодом – під час нічного сну. Щоб зменшити натяг шкіри і забезпечити сприятливі умови для загоєння швів, перший час після операції рекомендується спати у позі ембріона, підтягнувши зігнуті ноги до тулубу. Упродовж місяця потрібно уникати не тільки будь-яких фізичних навантажень, а й різких рухів, нахилів. Протягом трьох-чотирьох місяців активність поступово збільшується, але темпи нарощування навантаження визначається лікарем індивідуально. Швидкість відновлення залежить від обсягу проведеного хірургічного втручання і поточного стану пацієнта.

  Абдомінопластика після пологів у Києві

  Абдомінопластика – пластика живота у Києві

  Незадовільні форми тіла пригнічують, зменшують впевненість у собі, не дозволяють відчувати радість життя. Але, на щастя, це проблема, яка має досить просте вирішення, і найкращі умови для цього створені у Спеціалізованому мамологічному центрі. Професіоналізм та досвід наших пластичних хірургів допоможуть позбутися цього естетичного дефекту, а також усунути діастаз м’язів, якщо це необхідно.

  Запис на візит до центру

   •  

   Вже зараз ви можете записатися на консультацію до лікаря, який визначить вид абдомінопластики, що є оптимальним для вас, і розкаже про нюанси підготовки до операції, її проведення та післяопераційної реабілітації. Спеціалісти нашого центру забезпечують якісний медичний супровід на всіх етапах та щиро піклуються про кожного пацієнта.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги