Специализированный Маммологический Центр

  Запись на визит в центр

  Запись на прием

  Уникнення зайвого оперативного втручання?

  30 апреля 2021

  Уникнення зайвого оперативного втручання?

  Як уникнути зайвого оперативного втручання або зменшити об’єм операції в молочній залозі, якщо утвір визначається лише за допомогою мамографії?
  Фахівці Спеціалізованого мамологічного центру знають ЯК і допоможуть вам!
  Наш мамограф AMULET Innovality обладнаний стереотаксичною навігацією саме для таких випадків. Тепер взяти біопсію з ділянки мікрокальцинатів або зони деформації архітектоніки, провести їх передопераційну розмітку є безпечніше, більш точно та швидше.

  За допомогою програмної обробки томосинтечних зображень молочної залози та застосування приставки з роборукою ми беремо матеріал з точністю до 1 мм. Тому тепер пошук утворень технологічно спрощений.
  Як це відбувається?
  Рентгенолог обирає ділянку інтересу за отриманими зображеннями, а система сама виставляє координати для голки. Під час процедури за допомогою додаткових знімків спеціаліст контролює положення голки щодо утвору. Таким способом всі етапи для більшої безпеки документуються.
  Наші фахівці впевнені — безвихідних ситуацій не існує! А сучасне надточне обладнання покращує діагностику та лікування в Мамологічному центрі.
  Для запису або більш детальної інформації звертайтеся:
  044-594-70-75
  068-862-62-00